Senarai Nama Setiausaha Agung/Ketua Eksekutif

 

Puan Maziyan binti Hamzah

Ketua Eksekutif Kelima

28 Disember 2011 hingga 30 April 2013

 

Allahyarham Haji Omar bin Abu Bakar

Ketua Eksekutif Keempat

1 April 2005 hingga 18 Disember 2011

 

Y. Bhg. Dato' Haji Termuzi bin Hj. Abdul Aziz

Setiausaha Agung/ Ketua Eksekutif Ketiga

12 Jun 1997 hingga 31 Mac 2005

 

Tuan Haji Abdul Rahman bin Mohd. Ali

Setiausaha Agung Kedua

12 Jun 1995 hingga 11 Jun 1997

 

Y. Bhg. Dato' Syed Abu Bakar bin Dato' Syed Ahmad Barakbah

Setiausaha Agung Pertama

1 Ogos 1980 hingga 3 April 1995